služby

Objednávanie služieb je možné cez portál Jaspravim.sk. Aby ste mohli využívať niektorú z týchto služieb, musíte sa preto zdarma registrovať na stránke jaspravim.sk. Pokiaľ by ste si chceli službu objednať, ale nechcete využiť platobný systém na stránke Jaspravim.sk, Kontaktujte ma a skúsime nájsť iné riešenie.

Digitalizácia magnetofónových kaziet

Máte doma nahrávky z detstva na magnetofónových páskach? Chceli by ste ich mať uložené ako mp3?
Ponúkam digitalizáciu magnetofónovej kazety, ktorá zahŕňa:
– Prevod kazety do digitálneho formátu
– Odšumenie nahrávky v takej miere, aby nedošlo k skresleniu
– úprava rýchlosti tak, aby sa čo najviac blížila originálu
– rozdelenie na stopy (buď podľa strán A alebo B, alebo podľa logických úsekov, napríklad podľa skladieb)
– prevod do požadovaného formátu (wav, mp3 ogg, flac)
Inštrukcie: Na moju poštovú adresu musíte zaslať pásku, ktorú chcete digitalizovať. Náklady na poštovné nie sú zarátané v cene. Adresu pošlem do súkromnej správy. Pri objednávke uveďte, v akom formáte chcete výsledok a či chcete deliť nahrávky len na strany, alebo podľa nahrávok / skladieb. Tiež napíšte, či chcete kazetu vrátiť po zdigitalizovaní späť.
Cena: 10 eur za jednu kazetu

Objednať

Zhodnotím prístupnosť webovej stránky pre nevidiacich používateľov

Vytvorili ste webovú stránku a záleží vám na tom, aby bola prístupná pre nevidiacich, ktorí používajú čítač obrazovky? otestujem vašu webovú stránku s najčastejšie používanými čítačmi obrazovky JAWS a NVDA. Navrhnem riešenia problémov, ktoré pri používaní vašej stránky pre nevidiaceho vznikajú. Sám som nevidiaci, takže budete mať informácie z pohľadu reálneho nevidiaceho používateľa.
Čo sledujem:
– Popisy odkazov, formulárových polí, grafiky a tlačidiel
– Registračné a prihlasovacie formuláre (hlavne prístupnosť CAPTCHA)
– ovládanie z klávesnice

Testovanie nezahŕňa overenie prístupnosti webového sídla pre slabozrakých používateľov. Nie som programátor, čiže chyby, ktoré nájdem musí na základe môjho hlásenia opraviť človek, ktorý stránku vytvára.
Inštrukcie: URL adresu webového sídla, prípadne prihlasovacie údaje, ak je stránka offline a je dostupná len vybraným používateľom.
Cena: 10 eur
Objednať

Nahovorím reklamu, prezentáciu, komentár k videu

Potrebujete načítať reklamný oznam, popis k prezentácii, komentár k videu, hlášky pre telefónnu ústredňu (IVR), alebo jingel? Hľadáte mužský hlas?

Nahovorím váš text v Slovenskom jazyku. Profesionálne spracovanie, zostrihanie a úprava hlasitosti je samozrejmosťou. Nahrávku dodám vo vami požadovanom formáte. Cena je uvedená za minútu nahrávky.
Inštrukcie: Text ideálne vo formáte rtf alebo doc. Napíšte v akom formáte nahrávku požadujete (wav, mp3, flac, wma, ogg).

Cena: 5 eur za minútu

Objednať