Čo sa mi vo vysielaní (ne)podarilo tento rok

Živé vysielanie v rádiu prináša niekedy aj také momenty, ktoré vôbec neboli v pláne. Zapletie sa jazyk, zabudnete meno hosťa alebo v horšom prípade meno spolumoderátorky. Človek sleduje, koľko mu ostáva času, či neprišli nejaké sms od poslucháčov, do toho počúva hosťa. U nás v rádiu sa archivuje každá hodina vysielania. Zvyknem si tieto momenty odkladať. Výber z mojej zbierky za posledné dva roky si môžete vypočuť už teraz.

použitá hudba

Joplin’s +1

Počúvajte aj:

Keď to nejde, tak to nejde

Tento obsah bol zaradený v podcasty, Rádio Lumen, Rozhlas, zvuky. Zálohujte si trvalý odkaz.

2 reakcie na Čo sa mi vo vysielaní (ne)podarilo tento rok

  1. ElliottDraiz povedal:

    How can I efficiently delete a large number of small files from my Desktop without harming my system? >
    > I accidentally created about 10^9 files of 2 bytes each on my Desktop while trying to split a 3 GB file into smaller parts for transferring. I need to delete them as soon as possible, but I am worried that using the usual methods (such as Windows Explorer or Recycle Bin) might take too long or cause system instability. I have heard that using the command prompt might be faster and safer, but I am not sure how to do it correctly. Can anyone advise me on the best way to remove these files? Thank you.

    https://technsight.com/

  2. Rastislav Kiss povedal:

    Ja som zvykol podobným spôsobom spomínať na svoje najvtipnejšie šachové prehry. Také tie, kde človek potiahne, a v zápätí si uvedomí, akú kravinu to vlastne spravil. Je to zábava, akurát keď sa to tak zozbiera na jedno miesto, človek sa neubráni pocitu, že je úplný magor. 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.